موبایل

باتری خمیده برای گوشی های تاشوی سامسونگ

باتری خمیده برای گوشی های تاشوی سامسونگ

هنوز شایعات زیادی که از شرکت سامسونگ منتشر شده ، مورد تأیید این شرکت بزرگ فناوری قرار نگرفته است اما احتمال دارد اگر مشکلی پیش نیاید، گوشی Galaxy X تابستان امسال وارد خط تولید سامسونگ و سال ۲۰۱۹ رونمایی شوند.

صفحه نمایش‌های تاشوی Galaxy X قرار است تا اوایل سال ۲۰۱۹ تولید شوند اما تا زمان تولید انبوه این گوشی اجزای دیگرش هم – مثلا باتری – باید خاصیت انعطاف‌پذیری داشته باشند. بر اساس گزارش‌های جدید قرار است باتری این دستگاه تاشو، انعطاف‌پذیر باشد و ظرفیت آن چیزی بین ۳ تا ۶هزار میلی‌آمپر خواهد بود. همه کاربران سامسونگ انتظار دارند که ظرفیت باتری Galaxy X بالا باشد چرا که این باتری برای حفظ انرژی در صفحه نمایشی با اندازه ۷٫۵ اینچ در حالت باز شده و ۴٫۵ اینچ در حالت تاشده باید میزان بیشتری انرژی برای دستگاه مصرف کند.

این باتری قرار است توسط Samsung SDI توسعه داده شود و V شکل خواهد بود. Galaxy X احتمال دارد همراه با S10 عرضه شود اما نباید انتظار داشت که با این ایده نو در فناوری گوشی‌های هوشمند قیمتی برابر با گوشی‌های پرچمدار سامسونگ داشته باشد. در حال حاضر گوشی هوشمند تاشو از آنچه انتظار داشتیم به ما نزدیکتر است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

Previous ArticleNext Article

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *