اخبار فناوری, موبایل

گوشی جدید مایکروسافت

گوشی جدید مایکروسافت

خبرهای پروژه‌ای به نام «Androma» از سال گذشته شنیده می‌شد اما اطلاعات این پروژه مایکروسافت هیچوقت منتشر نشده است. حالا ایمیل فاش شده‌ای از شرکت مایکروسافت درباره ویندوز ۱۰، اطلاعاتی درباره گوشی جدید مایکروسافت داده است.

گوشی Andromeda Surface فقط قرار نیست یک تلفن همراه هوشمند معمولی باشد. این گوشی قرار است در راستای موفقیت‌های لپتاپ‌های Surface مایکروسافت و صفحه‌های انعطاف‌پذیر این لپتاپ‌ها قدم بردارد. قرار است Androma پروژه‌ای باشد که در دنیای خود با صفحه نمایش تاشو منحصر به فرد خواهد بود.

رابط کاربری گوشی تاشوی مایکروسافت این اجازه را به اپلیکیشن می‌دهد تا نسبت به وضعیت لولای دستگاه کاربری و موقعیت خود را تغییر دهند. کدهای مربوط به این رابط کاربری در ایمیل فاش شده به نام‌های بسته، مقعر، محدب، تخت و تمام صفحه هستند. همچنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا روی این دستگاه‌ها قلم‌هایی مانند Surface وجود داشته باشد اما برعکس خانواده بزرگ Surface، این Surface قابلیت قرار گرفتن در جیب را دارد و لولای آن می‌تواند ۳۶۰ درجه گردش کند و به دستگاه اجازه عملکرد بهتر در زمان کامل باز بودن را می‌دهد.

بر اساس پتنت‌های قبلی و ایمیل لو رفته مایکروسافت یک کاربر توئیتر رندر احتمالی Surface Phone را به نمایش گذاشته است.

به هر حال امسال باید منتظر گوشی جدید مایکروسافت با نام Surface Phone باشیم که سیستم عامل آن ویندوز ۱۰ باشد و پردازنده آینده کوالکام با مدل اسنپدراگون ۸۵۰ روی آن سوار خواهد شد. اما جای سؤال اینجاست که آیا سیستم عامل ویندوز ۱۰ قابلیت قرارگیری روی یک گوشی را دارد یا خیر.

منبع:باشگاه خبرنگاران

Previous ArticleNext Article

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *