موبایل

عرضه اندروید ۸ با نام Oreo

اندروید 8

سرانجام نسخه جدید سیستم عامل اندروید شرکت گوگل به نام اندروید ۸ بصورت بتا در اختیار کاربران قرار گرفت. مدتی است که کاربران گوشی‌های هوشمند اندروید در انتظار عرضه نسخه جدید این سیستم عامل توسط گوگل هستند.

شرکت گوگل روز گذشته نسخه جدید سیستم عامل اندروید را معرفی کرد. این نسخه از اندروید که «Android Oreo» نام دارد، شماره هشتم از سیستم عامل های اندروید است.

طبق اعلام گوگل، نسخه ۸ سیستم عامل اندروید به‌زودی برای گوشی‌های پرچمدار این شرکت یعنی «Pixel» و «Nexus 5X / 6P» نیز در دسترس خواهد بود.

از قابلیت‌های جدید نسخه ۸ سیستم عامل اندروید می‌توان به افزودن نوتیفیکیشن روی آیکون برنامه‌ها و همچنین قابلیت جدید «تصویر در تصویر» اشاره کرد. همچنین این سیستم عامل به فناوری جدیدی برای حفظ شارژ باتری گوشی در زمان‌های اضطراری ، مجهز شده است.

نسخه کامل سیستم عامل اورئو اندروید امروز برای سیستم‌های بتا در دسترس خواهد بود. همچنین کاربران گوشی‌های هوشمند جدیدی که سیستم عامل اندروید ۷ را دارا هستند، می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات گوشی‌، آپدیت‌های OTA را دریافت نمایند و سیستم عامل خود را به نسخه ۸ اورئو ارتقاء دهند.

Previous ArticleNext Article

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *